Szkolenia

O szkoleniach

Jeżeli chciałbyś, aby Twój pies wychodząc na spacer biegał bez smyczy, nie oddalał sie od Ciebie, nie podejmował pokarmu z ziemi, nie wdawał sie w awantury z innymi psami i przedewszystkim zawsze wracał do Ciebie, to dobrze trafiłeś.

Nie powinieneś obawiać sie zapisać na kurs tylko dlatego, że Twój pupilek nie jest rasowym psem, czy dlatego, że slyszałeś, że takiej rasy sie nie szkoli, bo jest mało pojętna. Są to tylko mity, każdy pies jest w stanie nauczyć się chodzenia bez smyczy i wracania na zawołanie.

Na tresurze psów nie bijemy, nie stosujemy elektrycznych obróż i kolczatek. Psy pracują indywidualnie i w grupie, ucząc sie życia w psiej społeczności. Psy niesamowicie chętnie chodzą na tresurę, gdzyż zajęcia sa prowadzone w taki sposb, aby sprawiały im radość i pomagały nawiązać lepsze relacje między przewodnikiem a psem. Po każdych zajęciach właściciele mają możliwość puszczenia swoich pupilków na Błoniach, gdzie wspólna zabawa jest dla nich dodatkową atrakcją.

Koszty kursów podstawowych i wyższych, są tak skalkulowane, aby nie były zbytnim obciązeniem dla domowego budżetu. Spotkania na kursie grupowym PT odbywają sie 3 razy w tygodniu. Po każdym spotkaniu instruktorzy służą fachową pomocą, nie tylko w sprawie tresury, ale także szczepień, wystaw i indywidualnych problemów.

Edukację naszych pupilków możemy rozpocząć w psim przedszkolu, po ukończeniu drugiego miesiąca życia. Późniejszą naukę możemy kontynuować na kursach wyższych. Na zajęcia przyjmujemy psy do 5 roku życia, lecz im wcześniej zaczniemy pracować z naszymi psami, tym będzie nam łatwiej. Najlepszy wiek to okres pomiędzy 2 miesiącem a 18 miesiącem życia.


Szkolimy według regulaminu FCI IPO1, IPO2, IPO3.

Każdy kurs kończy się egzaminem, do którego pies może przystąpić lub nie. Egzaminy przeprowadzane są przez Związek Kynologiczny w Polsce. Jeżeli pies zda egzamin, otrzymuje świadectwo wydane przez ten związek. Wiecej informacji tutaj.

Psy szkolimy grupowo i indywidualnie, na naszym terenie lub z dojazdem do klienta. Istnieje również możliwość przechowania psa na okres szkolenia. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt.


Szkoła tresury psów "Hittdog"
Kraków ul. Na Błoniach 7, stadion "Juvenii", tel. 601-405-931
Copyright 2012 © Szkoła Tresury psów “Hittdog”
ZOBACZ NAS NA: